MÜÜGITINGIMUSED

Müügitingimused www.arabellah.eu E-poes

Üldsätted

Käesolevad müügitingimused kehtivad ostmisel internetiaadressil www.arabellah.eu asuvast ostukeskkonnast (edaspidi  E-pood). Toodete müüja on ARABELLAH & CO. OÜ (edaspidi Müüja), asukohaga Pikk 12c Tartu, 51009, registrikood 14177009, tel -+372 552 5275, e-posti aadress info@arabellah.eu. Tingimustega reguleeritakse õigussuhteid, mis tekivad Müüja ja E-poest toodete ostja (edaspidi Klient) vahel.

Kasutades E-poodi muus keeles kui eesti keeles, kajastatakse vastavas keeles ka tingimused. Tõlgete mitmeti tõlgendatavuse korral lähtutakse eestikeelsest versioonist.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad E-poest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Teave kauba kohta on esitatud E-poes vahetult kauba juures.

E-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. E-poes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub Kliendi asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse Kliendile tellimuse vormistamisel.

E-pood jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Tingimuste ja tootehindade muudatused ning täiendused jõustuvad E-poes alates nimetatud informatsiooni ilmumise momendist. Kui Klient edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, siis Kliendi jaoks kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti. Kliendil on võimalik enne tellimuse esitamist tingimused salvestada ja printida.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Müüja arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest Klienti esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Sooduskood

Sooduskood on unikaalne kood, mille väljastame kampaaniate korras kõigile ostjatele või kliendile personaalselt. Sooduskoodid rakenduvad ainult täishinnaga toodetele, juhul kui kampaania tingimustes ei ole märgitud teisiti. Sooduskoodi rakendamiseks tuleb ostukorvi väljale ”KUPONGI KOOD” sisestada unikaalne kood ning vajutada nupule “UUENDA OSTUKORVI”.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti ja Leedu.

Kauba saatmiskulud kannab Klient ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul Kliendi määratud sihtpunkti 2-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine kuni 7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Tagastamisõigus

E-poest ostetud kaubale kehtivad Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud garantii ja tagastamise kord. Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane kauba tagastamisõigus, vastavalt Võlaõigusseadusele.

Alates tellimuse kättesaamisest on Kliendil õigus E-poes sõlmitud lepingust 14 päeva jooksul taganeda. Kauba tagastamiseks tuleb Kliendil esitada ostust taganemise avaldus e-posti aadressile info@arabellah.eu. Klient peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.

Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest. Lisaks tagastatud kauba maksumusele tagastatakse ka kauba kättetoimetamise kulud. Müüjal on õigus keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni Klient on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis. Avatud pakendiga kosmeetikatooted tagastamisele ei kuulu. Samuti ei kuulu tagastamisele tooted mille kasutamist (või mittekasutamist) ei ole võimalik kontrollida.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui Kliendiks on juriidiline isik.

Pretensiooni esitamise õigus

E-pood vastutab Kliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel. E-pood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist Kliendile.

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel kohustub Klient Müüjat sellest teavitama koheselt, kuid mitte hiljem kui 2 kuu jooksul peale vea ilmnemist, saates Kliendi kontaktandmed, probleemi täpse kirjelduse ja ostutšeki numbri e-posti aadressile info@arabellah.eu.

Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Kliendiga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 15 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

Kui E-poest ostetud kaubal on puudused, mille eest E-pood vastutab, parandab või asendab E-pood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab E-pood Kliendile kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

E-pood kasutab Kliendi poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-post, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba Kliendile saatmiseks.

E-pood saadab Kliendile uudiskirju ning pakkumisi Kliendi e-posti aadressile ainult juhul, kui Klient on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-posti aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Kliendil on igal ajal võimalik loobuda e-posti saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-posti teel või järgides pakkumisi sisaldavas meilis toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kliendi ja Müüja vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel.

Kui Kliendil on E-poe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile info@arabellah.eu või helistada telefonil: +372 552 5275.

Kui Klient ja Müüja ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on Kliendil võimalik pöörduda tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Kliendi ja Müüja vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.

ARABELLAH & CO. OÜ jaoks on väga oluline täita Klientide ootused ja soovid ning sellega seoses palume meile teada anda kõikidest tekkivatest küsimustest ja probleemidest, mis on tekkinud arabellah.eu E-poe kasutamisel.

 

E-post: info@arabellah.eu
Telefon: +372 552 5275