KOOLITUSED

VANI-T TUNNISTUSEGA SPRAY-PÄEVITUSE KOOLITUS

 

OMANDA PROFESSIONAALSE SPRAY-PÄEVITUSE TEOSTAMISEKS VAJALIKUD TEADMISED & OSKUSED
MEIE ARABELLAH SPRAY-PÄEVITUSE AKADEEMIAS

 

Arabellah Spray Tanning Akadeemia annab teile vajalikud teoreetilised teadmised ja praktilised tehnikad, et saaksite pakkuda enda klientidele veatut spray-päevitust. Meie personaalne spray-päevituse koolitus sisaldab detailset praktilist koolitust, mis võimaldab õpilastel koolitaja juhendamisel praktiseerida päevituse teostamist erinevate modellide peal.

Koolitusele ootame osalema kõiki, nii algajaid kui ka iluteenindajaid, kes on varem antud teenuse pakkumisega kokku puutunud ning soovivad omandada antud vallas uusi teadmisi ja perfektsuseni lihvituid tehnikaid. Koolitusel jagatakse ka näpunäiteid kliendibaasi loomiseks ja erakordselt professionaalse klienditeeninduse osutamiseks, et luua lojaalne püsikliendibaas.

Meie eesmärk on pakkuda klientidele kõrgkvaliteetset teenindust ja parimaid turul saadaolevaid spray-päevituse tooteid. Pärast koolitust oleme vaid telefonikõne või e-kirja kaugusel, et pakkuda edasist professionaalset tuge.

 

 

 

TRAINING-BANNER-EST

MAKSUMUS: 149 € sis. KM

MIDA SEE HIND SISALDAB? Kõigi koolitusel vajaminevate toodete ja seadmete kasutust, põhjalikku käsiraamatut ja VANI-T koolitusel osalemise tunnistust

SOBIVUS: Algajad, kel puudub varasem kogemus iluvaldkonnas ning iluteenindajad, kes soovivad seni pakutavate teenuste valikut laiendada

 

PROGRAMM

Sissejuhatus valdkonda
VANI-T kaubamärgi ajalugu
VANI-T tooteportfoolio
Ideaalne töökeskkond
Veatu spray-päevitus
Klienditeenindus
Personaalne lähenemine
Nahaprobleemid
Alatoonide tehnoloogia
Pealekandmistehnika
Spray-päevituse harjutamine modellide peal
Spray-päevituse süsteemide hooldus
KKK

KÄESOLEV TABEL (k.a teenuse maksumus) ON KESKMINE NÄIDE SPRAY-PÄEVITUSE TEENUSE TASUVUSEST
Kui vajate lisainfot ja/või soovite koolituse aega broneerida,
palun kirjutage meile e-mail info@arabellah.eu
või helistage +372 552 5275