VANI-T® AUSTRALIA SERTIFIKAADIGA

SPREIPÄEVITUSE MASTERCLASS

OMANDA PROFESSIONAALSE SPREIPÄEVITUSE TEOSTAMISEKS VAJALIKUD TEADMISED & OSKUSED
MEIE ARABELLAH SPRAY TANNING AKADEEMIAS

Masterclass annab teile vajalikud teoreetilised teadmised ja praktilised tehnikad, et saaksite pakkuda enda klientidele veatut spreipäevitust. Masterclass sisaldab detailset praktilist koolitust, mis võimaldab õpilasel koolitaja juhendamisel praktiseerida päevituse teostamist erinevate modellide peal.

Masterclass-i ootame osalema kõiki, nii algajaid kui ka iluteenindajaid, kes on varem antud teenuse pakkumisega kokku puutunud ning soovivad omandada antud vallas uusi teadmisi ja perfektsuseni lihvituid tehnikaid. Jagame näpunäiteid kliendibaasi loomiseks ja erakordselt professionaalse klienditeeninduse osutamiseks, et luua lojaalne püsikliendibaas.

Meie eesmärk on pakkuda klientidele kõrgkvaliteetset teenindust ja parimaid turul saadaolevaid spreipäevituse tooteid. Pärast koolitust oleme vaid telefonikõne või e-kirja kaugusel, et pakkuda edasist professionaalset tuge.

2022 MASTERCLASS KUUPÄEVAD:

28. VEEBRUAR 2022 – kohtade arv on piiratud

Individuaalse ONLINE koolituse broneerimiseks palume saata e-mail: info@arabellah.eu

NEW TRAINING BANNER EST
MASTERCLASS MAKSUMUS: 299 € + stardikomplekt
MIDA MASTERCLASS HIND SISALDAB? Kõigi koolitusel vajaminevate toodete ja seadmete kasutust, põhjalikku käsiraamatut ja Vani-T® Australia sertifikaati.
KAS STARDIKOMPLEKTI ON VÕIMALIK SOETADA JÄRELMAKSUGA? Jah, pakume Modena makselahendust, mis laseb jaotada ostusumma kolmeks osaks – 0% intress, 0€ lisatasu. Esimene osamakse alles kuu aja pärast.
PROGRAMM

Sissejuhatus valdkonda
Vani-T® Australia kaubamärk
Vani-T® Australia tooteportfoolio
Alatoonide tehnoloogia
Veatu spreipäevitus
Pealekandmistehnika
Tehnika harjutamine modellide peal
Spreipäevituse süsteemide hooldus
Ideaalne töökeskkond
Klienditeenindus
Nahaprobleemid
Äriideed
Sotsiaalmeedia
KKK

Käesolev tabel (k.a teenuse maksumus) on keskmine näide spreipäevituse teenuse tasuvusest. 2021. aasta soovituslik kogu keha spreipäevituse teenuse hind Eestis on 30€.
Kui vajate lisainfot ja/või soovite koolituse aega broneerida,
palun kirjutage meile e-mail info@arabellah.eu
või helistage +372 552 5275